Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Emniyetten Şehit Aileleri, Gaziler Ve Personele Tiyatro Etkinliği
 
        Adana İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş ve eşi Meryem Aktaş Hanımefendinin katılımıyla 18 Mart Şehitleri Anma Etkinliği çerçevesinde Şehit ailelerine, gazilere ve emniyet personeline Tiyatro etkinliği düzenlendi.

18 Mart Şehitleri Anma Etkinliği çerçevesinde gerçekleştirilen Tiyatro etkinliğine Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, eşi Meryem Aktaş, İl Emniyet Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ile çok sayıda şehit ailesi, gaziler ve emniyet personeli katılmıştır. Zafer Aktaş ve Meryem Aktaş, Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı Tiyatro Salonunda sahnelenen “Boyacı” isimli oyunu izlemeye gelen şehit aileleri ve gazileri bizzat kapıda karşılayarak yakından ilgilendiler.

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER “ÇOK MEMNUNUZ” 

Adana Emniyet Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu tiyatro etkinliğine gelen ve Emniyet Müdürü Zafer Aktaş ve eşi Meryem Aktaş tarafından kapıda karşılanan şehit aileleri ve gaziler tiyatro oyununu birlikte izlemekten dolayı çok memnun olduklarını söylediler. Şehit aileleri ve gaziler son zamanlarda Meryem Aktaş ve emniyet personelinin kendilerini evlerinde de ziyaret ettiğini şimdi de tiyatro etkinliği ile kendilerinin devamlı olarak hatırlanmasından mutlu olduklarını, bu şekilde moral bulduklarını dile getirdiler.

 AKTAŞ’TAN OYUNCULARA ÇİÇEK

Sahnelenen oyun sonunda İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş ve eşi Meryem Aktaş hanımefendi tiyatro oyuncularını tek tek tebrik ederek çiçek takdim etti. Daha sonra oyuncularla birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.​

 
 
  • PEKAY
  • Polis Radyosu
  • Polsan
  • Kurumsal E-Posta
  • İçişleri Bakanlığı
  • BİMER