Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Türk Polis Teşkilatının 169. Yılı Etkinliklerimiz
 
10 NİSAN ETKİNLİKLERİMİZ
 
07 Nisan Pazartesi
 Saat: 19.30’da Ceyhan ilçemiz Fahrettin Paşa Camiinde Şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif okutulmuştur.
 
09 Nisan Çarşamba
         Saat: 12.30’da İlçemizde ikamet eden 4 Şehit ve 3 Gazi ailesi yakınlarına Ceyhan Öğretmenevinde Kaymakamız Sayın Gürbüz KARAKUŞ’ un katılımlarıyla yemek verilmiştir.

 

09 Nisan Çarşamba
            Saat: 17.00’da Büyükanıt Belediye halı sahasında futbol turnuvası finali maçı oynanmış, birinci olan Çevik Kuvvet ikinci olan Şehit Reşat Coşkun Polis Merkezi Amirliği ve Üçüncü olan Ekipler Amirliğine kupaları verilmiştir. Ayrıca Saat: 18.00’da futbol turnuvası finali maçı sonrası Basın Mensuplarıyla dostluk maçı gerçekleşmiştir.

Saat: 18.00’da Büyükanıt Belediye halı sahasında futbol turnuvası finali maçı sonrası Basın Mensuplarıyla dostluk maçı gerçekleşmiştir.
 
10 Nisan Perşembe
 
            Saat: 10.00’da Ceyhan Kaymakamlığı önünde bulunan Atatürk Anıtına Çelenk sunma töreni gerçekleşmiş, Kaymakamız Sayın Gürbüz KARAKUŞ ve İlçe Emniyet Müdürümüz Celal ÖZCAN’ın konuşmalarını takiben Resim ve Şiir yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verilmiştir. 

10 Nisan Perşembe
            Saat: 12.00’da İlçe Emniyet Müdürümüz Celal ÖZCAN makamında  tüm Personel, Vatantaşlar ve Çocuklarla  Polis Haftası kutlamaları gerçekleşmiştir.

 

 
 
  • İçişleri Bakanlığı
  • Polis Radyosu
  • Kurumsal E-Posta
  • KGYS
  • BİMER